Uroczyste obchody 105. Rocznicy powołania Policji Państwowej

24 lipca 2024

23 lipca 2024 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Sejnach odbyła się uroczysta zbiórka z okazji obchodów 105. rocznicy powstania Policji Państwowej.

Była to okazja, aby podziękować funkcjonariuszom i pracownikom Policji za ich służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sejneńskiego.

Do podziękowań dołączył również Burmistrz Sejn Dorian Grzegorz Krause: Z okazji 105. rocznicy powołania Policji Państwowej, na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Sejnach mł. insp. Adama Jankowskiego, serdecznie dziękuję i przekazuję słowa uznania za pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców regionu oraz za troskę i życzliwą współpracę nacechowaną otwartością na problemy naszej lokalnej społeczności.

Burmistrz pogratulował także policjantom, którzy odebrali odznaczenia i akty nominacji na wyższe stopnie policyjne.