Nie bądź obojętny, reaguj !

25 września 2024

Drodzy Mieszkańcy, w związku z licznymi informacjami w sprawie zakłócania porządku publicznego w okolicach stadionu miejskiego, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  i w przestrzeniach międzyblokowych, zwróciłem się z wnioskiem do Komendanta Powiatowej Policji w Sejnach o zwiększoną ilość patroli w godzinach wieczornych i okresach weekendowych.

Jednocześnie zwracam się z apelem o informowanie Policji o występowaniu zachowań i zdarzeń niepożądanych. Zachęcamy także do zgłaszania zaistniałych sytuacji na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa (poniżej link do strony), zgłoszenia są anonimowe. Każde naniesione na mapę zagrożenie wywoła odpowiednią reakcję Policji.

Wasze zgłoszenia dają możliwość reagowania przez odpowiednie służby bezpieczeństwa, co ma wpływ na eliminowanie zagrożeń w Naszej Społeczności, a także na poprawę jakości życia i bezpieczeństwa każdego z Nas.

Burmistrz Miasta Sejny

Dorian Grzegorz Krause